Základné informácie o psíkovi:

Meno: Rony
Pohlavie: pes
Vek: 1 rok


10.04.2018 Rony našiel nový domov.
15.01.2018 RONY U NÁS UROBIL VEĽKÝ POKROK, UŽ NECHCE ZOŽRAŤ KAŽDÉHO KTO SA K NEMU PRIBLÍŽI, NAPRIEK TOMU Z NEHO BUDE SKVELÝ STRÁŽCA A ODDANÝ PES, KTORÝ BY ZA VÁS AJ ŽIVOT POLOŽIL. NENECHAJME HO TRÁPIŤ SA V KOTERCI
Krásny mladý NO tmavovlkošedej farby – NIE JE TO PES PRE HOCIKOHO. Rony je ostrý, výnimočne teritoriálny pes, ktorého dôveru si musíte zaslúžiť a získať, aby ste po svojom boku mali neúplatného a nekompromisného strážcu. Rony je nebezpečný pre ľudí, ktorých nepozná, je nevhodný k malým deťom a iným zvieratám, ale fantastický na stráženie rodinného domu k dospelému človeku, ktorý s ním bude pracovať a na ktorého si Rony zvykne. Rony sa nachádza kúsok od BA, pri adopcii bude kastrovaný, čipovaný a veterinárne ošetrený.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

01.11.2017 RONY – krásny mladý NO tmavovlkošedej farby – NIE JE TO PES PRE HOCIKOHO.
Rony je ostrý, výnimočne teritoriálny pes, ktorého dôveru si musíte zaslúžiť a získať, aby ste po svojom boku mali neúplatného a nekompromisného strážcu. Rony je nebezpečný pre všetkých ľudí, ktorých nepozná, je absolútne nevhodný k deťom a iným zvieratám, ale fantastický na stráženie rodinného domu k dospelému človeku, ktorý s ním bude pracovať a na ktorého si Rony zvykne.

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos