Základné informácie o psíkovi:

Meno: Snoop Dog
Pohlavie: pes
Narodená: 2016
Váha: 5 kg

02.08.2023 NECH ROBÍME MOŽNÉ AJ NEMOŽNÉ, SNOOPKO NÁM CHRADNE A CHUDNE

Dostáva množstvo vitamínov, kvalitné krmivo, dva krát bol na kompletnom vyšetrení, robili sa aj rôzne testy a výsledky mal vždy dobré. Až dnes, keď v krátkej dobe podstúpil už tretie kompletné vyšetrenie, nakoľko začal byť apatický, mu vybehol nejaký zápal v tele. Dostal antibiotiká, budeme ešte posielať trus na rozbor a budeme dúfať, že zistíme príčinu a nebude to nič vážne. Momentálne je slabý, ale veríme, že sa dá dokopy. Navyše mal naplánovanú operáciu, ktorú sme zatiaľ museli odložiť… Náklady sú vysoké a máme toho stále veľa, preto prosíme o vašu pomoc

POMÔŽTE NÁM PROSÍM s úhradou nákladov za vyšetrenia.
Pre príspevky zo Slovenska  SK68 8330 0000 0025 0067 6911
Pre príspevky z Čiech  2500676911/2010
Do poznámky uveďte SNOOP

15.06.2023 MALÝ HUNCÚT SNOOP DOG ALIAS SNOOPY
Prišiel k nám ako zúbožený psíček, vychudnutý, zablšený, pokrútený a poznačený zlým životom.
Následkom nedostatočnej stravy a výživy v šteňacom veku mu ostali pokrútené kosti. To spôsobilo, že predné labky sú kratšie ako zadné. Jeho to ale neobmedzuje a momentálne ani nebolí. Ako sa pán doktor vyjadril, príroda si s tým poradila 🙂 Síce Snoop nezvládne dlhé prechádzky, zato sa však rád zahrá a vybehá so psíkmi😊 K hre vyzýva všetkých a neustále. Ťažko mu preto odhadnúť vek, lebo je veselý a hravý ako šteniatko.
Tento mini, 5kg a cca 7 (možno menej) ročný psík s dokonalým a jedinečným výrazom prinesie radosť do života tomu, kto sa mu rozhodne dať láskyplný domov. Hygienu má zvládnutú, občas si ale pošteká, keď ostane “sám” (s 8-10 psíkmi😀). Má rád hladkanie a dobré papanie. Pre svojho človeka bude verným priateľom. Snoopo je už veter. ošetrený, kastrovaný, aj čipovaný. Na svoj domov čaká v Nitrianskom kraji.

25.05.2023 Boli sme dnes na veterine. Nanešťastie, jeho stav je nemenný a ako sme predpokladali, vznikol pri vývine. Keby bol šteniatko, bola by tam možnosť operácie, ale v jeho veku sa s tým už nič nedá urobiť. Štastie ale je, ako pán doktor povedal, že si s tým príroda poradila a teda ho tento problém neobmedzuje😊 Niekedy ho môžu kosti pobolievať, co sa dá riešiť podaním analgetík.
Takže sa ide ďalej😊😉👍🏻 Snoop je inak veľmi dobrý psík, má hyg. návyky, doma vydrží sám, znáša sa so psíkmi, rád sa s nimi hrá.
Je už kastrovaný a čaká na tú najlepšiu rodinku😊
Vek cca 7r., váha 5kg (je to drobec)

17.05.2023 Snoop dog, alebo Snoopy. Kde sa vzal, tu sa vzal, ocitol sa u nás.
Kde začať? Na prvý pohľad to vyzeralo, že je všetko v poriadku, keď som sa ale pozrela bližšie, také veselé to už nebolo. Malinký Snoop mal kožuch plný bĺch, pod hustou srsťou, ktorá vypovedá o tom, že žil vonku, mu trčia všetky kosti. Predné labky má pokrútené, možno rachitída z nedostatku výživy, možno niečo iné. Ukáže sa po vyšetreniach, na ktoré je už objednaný. Tento problém mu spôsobil, že predné labky sú kratšie ako zadné, takže určite utrpela aj chrbtica. Vek odhadujeme na cca 7-8rokov.
Nič to, teraz je už vykúpaný, veterinárne ošetrený a čoskoro ho čaká kastrácia.
Po vyšetreniach budeme múdrejší, držte nám palce🙏🏻🍀😊
.