Základné informácie o psíkovi:

Meno: Tom, Fabrizio
Pohlavie: kocúrik
Narodení: 4.6.2017


23.03.2018 Tom našiel nový domov.
10.01.2018 TOM Približne 5-mesačný Tom už dávno zabudol, aké to bolo na ulici, bez mamy, v chlade a s každodennými nástrahami, ktoré číhajú na pouličné mačky. 
V dočaske sa vyliečil z prechladnutia a napadnutia parazitmi, užíva si teplo, plnú misku, láskanie a hry. Tom je dobre socializovaný s mačičkami aj psíkmi, má rád spoločnosť, nie je vhodný ako jediná mačka v domácnosti, ale iba ako bláznivý spoločník k ďalšiemu zvieratku. 
Je čipovaný, testovaný na FIV/FelV, ošetrený proti parazitom, čoskoro bude kastrovaný. 
Na nový domov čaká v BA.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

12.12.2017 Fabrizio si okamžite našiel domov u zveromilnej rodiny, ktorá už má od nás dvoch psíkov, Tom stále čaká na svoju rodinu.

04.12.2017 Kocúrikovia Tom a Fabrizio prežívali od narodenia v blízkosti istej ružinovskej materskej školy vďaka láskavému personálu a riaditeľke škôlky. Mama sa k nim jedného dňa už nevrátila, nikto si ich neosvojil, noci aj dni začali byť chladné, kocúriky hľadali teplo v skúpych lúčoch slnka a zahrievali sa navzájom – bol najvyšší čas zasiahnuť.

Ryško Tom je obozretnejší a menej nápadný než jeho kamoš/brat Fabrizio, lieči sa z prechladnutia a ušného svrabu v telpe dočasky a netrpezlivo čaká na skutočný domov, v ktorom už nikdy nezažije chlad a nedostatok. Samozrejme vzorne používa mačacie WC, je milý, hravý, po oťukaní maznavý. Tom je ošetrený proti vonkajším aj vnútorným parazitom, čipovaný a čoskoro bude kastrovaný. Dočasne býva v Bratislave.

FabrizioTom

Fotky

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos