Základné informácie o psíkovi:

Meno: Xaro
Pohlavie: pes
Vek: 2 roky


16.06.2018 Xaro našiel nový domov.
14.05.2018 Xarovi adopcia žiaľ nevyšla podľa našich predstáv a nahlásili nám ho týždeň túlať sa na ulici. Xarka sme teda previezli nazad ku nám kde čaká na nový, tento krát už 100% domov.
29.05.2017 Xaro našiel nový domov.

04.04.2017 Xaro je cca 2 ročný vnímavý a chápavý psík stredného vzrastu, typovo pôsobí ako mix bulla (24kg). Je veľmi priateľskej povahy, so psíkmi vychádza, s väčšinou sa aj rád ponaháňa. Veľmi túži po spoločnosti ľudí, rád si s vami pôjde zabehať a doma sa na vás bude neustále usmievať. V byte hneď pochopil čo sa od neho vyžaduje a správa sa slušne, ako sa na vychovaného dospelého psíka patrí. Hľadáme mu domov v byte alebo dome ale len s celoročným prístupom dnu. Xaro by bol šťastný aj ako druhý pes v domácnosti, môže aj k ďeťom, ktoré už vedia, ako sa ku psíkovi správať. Je veter. ošetrený, kastrovaný, nachádza sa v domácom depozite v Ivanke pri Dunaji.

16.12.2016 Xaro, približne dvoročné dobráčisko, miluje ľudí, so psíkmi vychádza (vo všeobecnosti, samozrejme, že v jednotlivých prípadoch rozhodnú sympatie 🙂
Veľmi mu chýba rodina, kontakt s človekom, tak rád by robil spoločnosť, miloval svoju rodinu…zatiaľ odovzdane čaká v koterci pritlačený na mreže a dúfa, že príde jeho deň, keď si aj jeho všimnú a bude môcť viesť pekný a zaujímavý psí život. Dočaska u láskavých ľudí by mu veľmi pomohla.